fbpx

Regulamin

REGULAMIN

1. Katalog Internetowy https://sunset-fashion.pl/, działający pod adresem https://sunset-fashion.pl/, którego właścicielem jest GMG24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Warszawska 82, 95-200 Pabianice, NIP 7312067041

2. Zamówienia przyjmujemy w formie telefonicznej lub mailowej.

3. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firmy kurierskiej.

4. Kupujący dokonując zakupu automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa na jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów na dostarczenie przesyłki w imieniu i na koszt kupującego.

5. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym oraz do wysyłania materiałów reklamowych.

6. Dokonanie rejestracji konta w katalogu internetowym https://sunset-fashion.pl/ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji reklamowych i handlowych drogą mailową na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Użytkownik zachowuje prawo do rezygnacji z otrzymywania tego typu informacji.

7. Korzystanie ze strony internetowej https://sunset-fashion.pl/ jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności.

8. Towar dostarczany do Zamawiającego jest nowy i nie posiada wad.

9. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Przewiń do góry